Přejít k hlavnímu obsahu

Chomutovské Vánoce

Přijďte si vychutnat kouzelnou vánoční atmosféru do Městského parku. Bohatý kulturní program, ledová aréna, stánkový prodej, Betlém, jízdy vánočním vláčkem a mnoho dalšího na Vás bude čekat od 27. listopadu.

Více informací

Co se děje v mém bydlišti?

Parkovací karta

Vyřiďte si parkovací kartu

Svatba

Postup při uzavření sňatku.

Odpady

Přihlašte se k poplatku za komunální odpad.

Poplatek za psa

Vyřiďte si poplatek za psa.

Chci něco zařídit

Aktuality z města

25.11.2022

Pomoc lidem v době krize. Chomutov zavádí sérií opatření, kterými podpoří své obyvatele

Vedení města Chomutova reaguje na aktuální ekonomickou krizi a zavádí dočasná opatření, která obyvatelům města pomohou s napjatými rodinnými rozpočty. „Dohodli jsme se, že chceme pomoct zejména seniorům a rodinám s dětmi,” řekl primátor města Marek Hrabáč (ANO). Minimálně v roce 2023 tak budou senioři a malé děti osvobozeni od poplatku za svoz a likvidaci odpadu. Žáci a studenti od města získají finanční podporu k návštěvě sportovních a volnočasových aktivit. V městských bytech se nebude zvyšovat nájemné, a i přes výrazně zvýšené náklady zůstane pro seniory MHD zdarma. Město také zavede síť jídelen, které nabídnou veřejnosti obědy za dostupnou a garantovanou cenu.

24.11.2022

Se svou uměleckou vizí Evropy se žákyně z Chomutova umístila mezi třemi nejlepšími v celorepublikové soutěži

V říjnu tohoto roku se uskutečnila v chomutovské Galerii Lurago vernisáž výtvarných prací žáků chomutovských škol na téma Evropa 2050, ve které chci žít. Pět prací postoupilo do celorepublikového finále a nyní již známe konečné výsledky soutěže. Mezi třemi nejlepšími je žačka sedmé třídy základní školy Na Příkopech, která od nového školního roku studuje na víceletém gymnáziu v Chomutově.

24.11.2022

Chomutovské Vánoce mají svůj hrneček

Tradiční akce Chomutovské Vánoce, kdy se po čas adventu v městském parku v Chomutově konají vánoční trhy s doprovodným kulturním programem, bude v letošním roce ozvláštněna unikátními vánočními hrnečky.